| Malzeme | Q355C |
|---|---|
| Uygulama | Kazık Teçhizatı Sondaj Delik Aletleri Büyük çapa genişletin |
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| İsim | Delme Aletleri Karot kovanı Mermi dişleri ile |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| İsim | C31 kaya teknolojisi |
|---|---|
| Uç Malzemesi | tungsten karbür |
| Uygulama | Sondaj kovası sondaj burgu |
| Proses Türü | dövme |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Marka | Toprağı |
| Uygulama | Temel delme ekipmanları |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Maksimum delme derinliği | 55m |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | IMT |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | konik burgu |
| Max Drilling depth | 76m |
| OD | 600-1500mm |
| Teeth Number | 10-31 |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Sertlik | HRC43-47 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 55hrc |
| Durum | %100 Yeni |
| Oem | available |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | HRA40 |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Sertlik | 43 saat |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| Oem | available |
| other type | 3050, 3060, 3065 |
| Ambalaj bilgileri | ihraç edilen standart paket, tahta sandık |