| Ürün adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Hidrolik silindirin maksimum leylek | 180mm |
| kazık çapı aralığı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |
| Temel | KAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Matkap Çapı | 1.2m |
| isim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 124-25-630 |
| Tip | veya Müşteriye özel |
| Adı | Yükleme |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| Temel | KEDİ |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| model | 280D |
| Maksimum Delme Derinliği | 85m |
| Maksimum Delme Çapı | 2500 mm |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj biti için Q345b, 35CRMO, 27Simn, 16mn; Kelly Bar için 16mn/35CRMO; Tremie borusu için Q235 |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis sağlandı | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Ürün adı | Kazık için birbirine kenetlenen kelly çubuğu |
| İsim | Sönümleme Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 620*500*60 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | Delme aletleri kaya kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| İsim | döner eklem |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlem ile |
| Tip | 20T 30T 40T 50T |
| Kullanmak | Kazık kazık ve Kelly çubuk ataşmanı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | Su tabağı |
|---|---|
| Malzeme | q345 |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boy | 377 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KASA |