| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Renk | Sarı |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | Yapı ekipmanı |
| Material | Alloy steel |
| Anahtar Kelime | tek cidarlı kasa serisi |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri Gerekli |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Renk | Sarı, mavi, özelleştirilmiş, beyaz |
| Sertifika | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | Turgor silindiri |
| Anahtar Kelime | Turgor silindiri |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Uygulama | İnşaat sahası |
|---|---|
| Ürün adı | SEDİMENT AYIRICI |
| Garanti | 6 ay |
| Maksimum çamur işleme kapasitesi ulaşır | 120m3/saat |
| Toplam kurulu güç | 15kw çamur pompası kendi kendine tahsis edilen 11kw |
| Ürün adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Hidrolik silindirin maksimum leylek | 180mm |
| kazık çapı aralığı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |
| Ürün adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Hidrolik silindirin maksimum leylek | 180mm |
| kazık çapı aralığı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |
| Ürün adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Hidrolik silindirin maksimum leylek | 180mm |
| kazık çapı aralığı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |