| Type | Drilling tools |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Color | customize |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Marka | Toprakmec, Teg, Zoomlion, XCMG |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Durum | Kullanılmış |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas,Video technical support,Online support |
| Durum | Kullanılmış |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig Bauer BG25 |
| Güç tipi | Dizel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 394MM |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ağırlık | 13500 kg |
| Türü | Döner sondaj cihazı |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Condition | New |
|---|---|
| Weight | 85000kgs |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| İsim | Kelly kılavuzu döner sondaj kulesi yedek parçaları inşaat makine parçaları kazık kulesi |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Malzeme | Q355C |
|---|---|
| Uygulama | Kazık Teçhizatı Sondaj Deliği Araçları |
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| İsim | Sondaj Aletleri Muflı Kova |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Sondaj Derinliği | 58000 (mm) |
| Weight | 78T |
| Makine Türü | SR80C |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat makine parçaları tek cidarlı matkap muhafazası fore kazık temel sondaj kazığı |
| Material | Q345B |
| Anahtar Kelime | Tek duvarlı kabuk |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |