| Base | CAT 330D |
|---|---|
| Engine | CAT 3126 |
| Modle | soilmec SR40 |
| Depth | 44-55m |
| Drill diameter | 1.2m |
| Temel | KAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Modle | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Drill diameter | 2m |
| Base | Undercarriage |
|---|---|
| Engine | Cummins |
| Modle | R516 |
| Depth | 40-70m |
| Drill diameter | 1.5m |
| Adı | Motor |
|---|---|
| Material | CAST IRON |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Sertlik | Sert |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| İsim | Delme aletleri kaya kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| Name | Belleville spring |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Height | 5mm-200mm |
| Ağırlık | 11kg |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig kelly bar |
| Product Name | Kelly Rod Kelly bar Bauer 445/4/13m |
|---|---|
| eleman | 3 |
| Drilling depth | 47m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Delik Post Kazma Makinesi |
| Temel | KAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| model | TR280D |
| Depth | 84-90m |
| Matkap Çapı | 2m |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Engine | CAT C9 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Type | Drills |
|---|---|
| Malzeme | çelik, yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Color | orange |
| OEM | Kullanılabilir |
| Oem/odm | Welcome |