| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Cıvatalar | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat makine parçaları tek cidarlı matkap muhafazası fore kazık temel sondaj kazığı |
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Durum | Kullanılmış |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Boyut | Özel Boyut |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Uzunluk | 1-6m |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Renk | Herhangi başka renkler |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Türü | Matkaplar |
|---|---|
| Package | SET |
| Parça Sayısı | 1 |
| Material | Q345B |
| Renk | Herhangi başka renkler |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |