| Boyut | özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| ÜRÜN ADI | İnşaat makine parçaları tek duvar matkap kasası fore kazık temel sondaj kazık |
| anahtar kelime | Tek Cidarlı Tek Sıra Kasa Serisi Fore Kazık |
| için | sıkkın yığın |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |
| Boyut | özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| ÜRÜN ADI | İnşaat makine parçaları tek duvar matkap kasası fore kazık temel sondaj kazık |
| Malzeme | Q355B |
| Hizmet | Üretici firma |
| Başvuru | temel boncuklanma |
| Material | steel |
|---|---|
| Brand | Bonfiglioli |
| Durum | - İyi. |
| Name | piling rig spare parts Planetary sun gear box reducer |
| Uygulama | ana vinç döner sondaj kulesi |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat makine parçaları tek cidarlı matkap muhafazası fore kazık temel sondaj kazığı |
| Material | Q345B |
| OD | 800-2880mm |
| Length | 1-6m |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Renk | özel |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Adı | kelly rehberi döner sondaj teçhizatı yedek parçaları inşaat makinesi parçaları yığma teçhizatı |
| Usage | Construction Structure |
| Uygulama | Temel sondaj deliği |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| material | Large alloy |
|---|---|
| application | foundation pile |
| hardness | 44hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Diğer Tip | B47K20H, B47K19H, B47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Ambalaj bilgileri | müşteri gerekli |