| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 63m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Elementler | 4/5/6 |
| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | İnşaat Sondaj Aletleri Kalite Garantisi Kelly Bar |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme/kombine |
| Delme derinliği | 40-120m |
| Delme Çapı | 600-3000mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Ürün adı | Casagrande Rig için Kelly Barlar |
| Başvuru | temel kazık |
| Anavatan | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| isim | birbirine kelly bar inşaat makineleri sondaj kulesi parçaları |
| anahtar kelime | Kilitli Kelly çubuğu |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| isim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 010 25 400 |
| Ambalaj bilgileri | AHŞAP KASA |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 birbirine kenetlenen kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SA |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD482 mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 100m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Tam Kilitleme |