| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly çubuğu |
| Maksimum Delme Derinliği | 32m-150m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | birbirine kenetlenen |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 76m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Ürün adı | Döner Sondaj Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tüp Malzemesi | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Maksimum Delme Derinliği | 20-100m |
| Maksimum Delme Çapı | 400-3000mm |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kullanımı | Yüksek hızlı yol inşaatı kazık deliği |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| Maksimum Çap | 2500mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Elementler | 3/4/5 |
| Color | Customized |