| Applicathion | piling rigs for drilling |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Warranty | 5 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Max Diammeter | 508mm |
| Lock Type | interlocking |
| Product Name | Drilling Kelly Bar 508/440mm Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Elements | 3/4/5 |
| Drilling Depth | 80M |
| tork | 500kNm |
| Kullanımı | Kazık Temel Batma Deliği Ekipman Yedekleri |
| kullanım | Temel Delme araçları eki |
|---|---|
| Ürün adı | Döner Tabla Kelly Burç Kelly Çubuk kelly çubuğu |
| Delme Derinliği | 20-80m |
| Delme Çapı | 500-3000mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | Özelleştirilmiş, Sarı veya özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kaya temeli alt boru teçhizatı için Bauer tarzı sert kilitleme kelly çubuğu |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Şart | 100% yeni |
| İşleme türü | dövme |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Anavatan | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | Sert kaya delme borusu Kelly bar kazık teçhizatı için özel büyük büyük kilit ultra dayanıklı anahtar |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn sondaj parçası için; 16Mn/35CrMo kelly çubuğu için; Q235 tremie borusu için |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Ürün Adı | Bauer tarzı Kelly Bar Müşteri Rengi Mavi |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig |
| kullanım | Temel Delme araçları eki |
|---|---|
| Ürün adı | SWDM 160 /200/220/260 kazık kuleleri birbirine geçmeli ve sürtünmeli kelly çubukları |
| Delme Çapı | 400-2500mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Malzeme | Q345B ,r27SiMn ,35CrMo özel ısıl işlem ile |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | 16Mn for drilling bit; delme ucu için 16Mn; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Kelly |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| İsim | Kelly bar kazık kulesi sondaj deliği döner sondaj kulesi inşaat makine yedek parçaları için terminal |