| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Square kelly bar |
| Maksimum delme derinliği | 77m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Kilit tipi | Kare Kelly barı |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Max Drilling depth | 70m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Ürün Adı | OD355 X4 X9m Kuşkusuz Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 31.5M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 9m |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD406mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 60m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Tam Kilitleme |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly Bar 3-5 bölüm |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Uygun Yükleme | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Ambalaj bilgileri | Paket Seçenekleri: Standart Paketleme ve Nakliye: Plastik filmli palet |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly çubuğu |
| Maksimum Delme Derinliği | 77m |
| Maksimum Çap | 2900mm |
| Kilit tipi | birbirine kenetlenen |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Uygun Yükleme | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Yerel Hizmet Konumu | Filipinler |
| mal adı | Kilitli Kelly çubuğu |
|---|---|
| kullanım | temel sondaj kazık ekipmanları sapres |
| Uzunluk | 8-25m |
| Bölümler | 3-41 |
| Tüp malzemesi | Alaşım dikişsiz çelik boru, Dikişsiz alaşımlı çelik kelly bar |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Product Name | Rotary Piling Rig Attachment Drilling Tools Kelly Rod BG36 OD419 X4X17m For Rock Layer |
| Türü | Birbirine geçme / sürtünme |
| Sondaj Derinliği | 20-120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Ürün Adı | Sondaj ve sıkıcı ekipman eki Kelly Rod B250 4x15m Kilit ve Sürtünme |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Torque | 200kNm |