| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Teleskopik Kilitli Kelly Çubuk Döner Sondaj Rig Kelly Bar |
| Delme derinliği | 20-100m |
| Delme Çapı | 400-3000mm |
| Başvuru | Kaya delme, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Kelly Bar OD440mm |
| Delme Derinliği | 10-100m |
| Delme Çapı | 300-3000mm |
| avantaj | Fabrika |
| Ambalaj bilgileri | köpüklü film plastik |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Yetenek temini | 150 |
| Menşe yeri | Shandong Çin |
| Marka adı | JTHL |
| Ambalaj bilgileri | PE film ile |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, MoneyGram, T/T, L/C, |
| Yetenek temini | 5 TAKIM/HAFTA |
| Menşe yeri | shouguang şehri, shandong, çin |
| Name | Bauer Type Swivel joint |
|---|---|
| Material | forged alloy steel/35 CrMo With special heat treatment |
| Türü | 25t 30t |
| Inner Bearing | SKF,FAG |
| Application | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| name | friction kelly bar drilling |
| keyword | friction kelly bar drilling |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Sondaj Derinliği | 10-60m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| İşleme Türü | Sıcak işleme ve dövme |
| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Borma çap ölçer | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Anavatan | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| isim | bauer kelly bar sondaj kulesi sondaj ekipmanları |
| anahtar kelime | kelly bar sondaj ekipmanları |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |