| Ürün Adı | Kullanılmış Kazık Rig |
|---|---|
| Brand | CRRC |
| Model | 280 |
| alt takım | CAT336D |
| Engine | CAT C9 Elec Injection |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT |
| Avantaj | Yüksek kalite |
| Height | 480mm |
| İsim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinesi |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Yükseklik | 410mm |
| Ürün adı | Beton Tremi borusu |
|---|---|
| Malzeme | Q235b |
| Çap | 8''10''12'' |
| Başvuru | Beton dökme inşaat |
| Aksesuarlar | Hazne, Bağlantılar, Döndürme plakası |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Motor | Kedi veya Kendinden Yapılmış |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Borma çap ölçer | 400mm-2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Application | Bore Piling Hole for building |
|---|---|
| Engine | CAT or Selfmade |
| Drilling Depth | 20m-58m |
| Borma çap ölçer | 400mm-2000mm |
| Brand | Soilmec |
| İsim | Bauer Tipi Döner mafsal |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlem ile |
| Tip | 25T 30T |
| İç Rulman | SKF, FAG |
| Uygulama | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| İsim | Bauer Tipi Döner mafsal |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlem ile |
| Tip | 25T 30T |
| İç Rulman | SKF, FAG |
| Uygulama | Bauer Soilmec IMT MAIT Casagrande Liebherr |
| Malzeme | Q355B+35CrMo+27SiMn |
|---|---|
| Outer Pipe Dimeter | 340mm-580mm |
| Length per section | 13m-18m |
| Drilling Depth | 36m-110m |
| Rated Torque | 120kn.m-400kn.m |
| Features | Non-slip handle, lightweight, durable |
|---|---|
| Application | Foundation Drilling |
| Usage | Tightening and loosening bolts and screws |
| Rig Model | BG24 /BG36/XR220/AF180/SR360 |
| Size | 200*200 |