| Malzeme | dökme demir |
|---|---|
| Brand | JIETAIHONGLI |
| Durum | - İyi. |
| Name | Pump |
| Uygulama | Ekipman |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 85 |
| Weight | 55T |
| Machine type | CAT336D |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Suitable brand | bauer, soilmec, liebherr, mait, tescar, imt, abi, sany, |
|---|---|
| Adı | Kapak sürücüsü |
| material | Alloy steel |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1300mm |
| Length | 3m |
| Thickness | 40mm |
|---|---|
| Ürün Adı | kasayı korumak |
| Material | Q345B |
| OD | OD2000mm |
| Length | 1800mm |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | surface casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1200/1120mm |
| Length | 2m |
| İsim | düz teknoloji |
|---|---|
| uygulama | kazık temel |
| malzeme | Karbon Çelik, Tungsten Karbür, 42CrMo |
| İşlem Türü | dövme |
| Diş | BFZ80 Toprak Dişler, BFZ72 Toprak Dişler, BFZ72 bauer dişler |
| isim | düz teknoloji |
|---|---|
| Uygulama | kazık temel |
| Malzeme | Karbon Çelik, Tungsten Karbür, 42CrMo |
| Diş | BFZ80 Toprak Dişler, BFZ72 Toprak Dişler, BFZ72 bauer dişler |
| Gövde Malzemesi | 42CrMo + tungsten karbür |
| Ürün adı | İkinci El Kazık Makinası |
|---|---|
| Marka | CRRC |
| modeli | 280 |
| alt takım | CAT336D |
| Motor | CAT C-9 Elec Enjeksiyon |
| Ürün adı | İkinci El Kazık Makinası |
|---|---|
| Marka | CRRC |
| modeli | 280 |
| alt takım | CAT336D |
| Motor | CAT C-9 Elec Enjeksiyon |