| kullanım | Temel Delme Araçları |
|---|---|
| garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Temel Sondaj Aletleri Kelly Bar 4X13m Sondaj Ekipmanları için Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /SR80 |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme |
| Delme derinliği | 20-120m |
| Kullanımı | Temel yığın deliği |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Sondaj Derinliği | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| kullanım | Temel Sondaj Deliği |
|---|---|
| garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Kum / Çakıl / Kaya tabakası sondajı için Kilitli Kelly Bar ve Sürtünme Kelly Bar |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme |
| Delme derinliği | 20-120m |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| İsim | kare kelly bar |
|---|---|
| Malzeme | Q345B |
| kullanım | Kazık temel Sondaj |
| Bölümler | 1-3 |
| teçhizat markası | hitachi kobelco |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Deep Foundation Kelly Bar |
| Türü | Bağlantılı / sürtünme / kombinasyonlu |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Borma çap ölçer | 400-3000mm |
| Kullanımı | Döner kazık teçhizatı eki |
|---|---|
| Product Name | Kelly Bar 419/4/36m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 30-110m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Koşul | 100% yeni |
| Delme Derinliği | 20-120m |
| İşleme türü | Sıcak işlem ve dövme |
| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Temel Mühendisliği Sondaj Makinesi Kilitlemeli ve Sürtünmeli Döner Sondaj Rig Kelly Bar 4x15m |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme/kombine |
| Delme Derinliği | 40-120m |
| Delme Çapı | 600-3000mm |
| Kullanımı | Döner kazık teçhizatı eki |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Türü | Bağlantılı / sürtünme / kombinasyonlu |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |