| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| Maksimum Çap | 2000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| Türü | Döner sondaj cihazı |
| Güç tipi | Dizel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| Türü | Döner sondaj cihazı |
| Güç tipi | Dizel |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| Ürün Adı | Bağlantılı / Frctional Kelly Rod |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| Türü | Toprağı delme kovası |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Renk | Turuncu |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Türü | Matkaplar |
|---|---|
| Package | SET |
| Parça Sayısı | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Renk | Turuncu |
| Adı | Kelly Kutusu |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Tip | Matkaplar |
|---|---|
| paket | Kutu |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Renk | diğer renkler |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |