| Türü | Açık -Tip Delme Kovası |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| İsim | Sondaj Kaya ve toprak kova aletleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Temel sondaj kazık kuleleri makine yedek parçaları |
| çap | 500 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| İsim | Delme Kaya Burgu |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Uygulama | Temel sondaj kazık kuleleri makine yedek parçaları |
| çap | 500 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Casing |
| Max Diammeter | OD 6720-OD2880mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Malzeme | Q345B |
| Tip | Kaya Delme Kovası |
|---|---|
| Kullanmak | Kaya Delme Deliği |
| Malzeme | Q345B |
| Makine tipi | Sondaj ekipmanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| İsim | İkinci El Kazık Makinası |
|---|---|
| Delme Derinliği | 2800(MM) |
| Ağırlık | 78T |
| Makine tipi | SR80C |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Kullanımı | Kaya Delme Çukuru |
| Material | Q345B |
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Malzeme | Q355C |
|---|---|
| Uygulama | Temel sondaj kazık kuleleri makine yedek parçaları |
| çap | 500 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Malzeme | Q355C |
|---|---|
| Uygulama | Kazık Teçhizatı Sondaj Deliği Araçları |
| çap | 400 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| İsim | Sondaj Aletleri Temizleme Kovası |
| Malzeme | Q355C |
|---|---|
| Uygulama | Kazık Teçhizatı Sondaj Deliği Araçları |
| çap | 400 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| İsim | Delme Aletleri Açık kova |