| Temel | KEDİ |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| model | 280D |
| Maksimum Delme Derinliği | 85m |
| Maksimum Delme Çapı | 2500 mm |
| Temel | KEDİ |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| model | AF150 |
| Maksimum Delme Derinliği | 55m |
| Maksimum Delme Çapı | 1500 mm |
| Temel | kedi 336D |
|---|---|
| Motor | kedi C9 |
| Matkap çapı | 2 milyon |
| Kelly çubuğu boyutu | 508-6/508-4 |
| Koşul | Kullanılmış |
| Base | CAT 336D |
|---|---|
| Motor | KAT C9 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly çubuğu boyutu | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Name | Used drilling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 77m |
| Ağırlık | 50 ton |
| Machine type | SR80C |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Temel | CAT 336D 345 355 C365 |
|---|---|
| Engine | CAT C9 C13 C19 C15 |
| Drill diameter | 2m |
| Kelly bar size | 508-6/508-4 |
| Condition | Used |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
|---|---|
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | 1000 adet/ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Ürün Adı | Bağlantılı / Frctional Kelly Rod |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Ağırlık | 5-20T |
| Durum | Kullanılmış |
|---|---|
| Ağırlık | 71.5ton |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Power(w) | 328KW |
| Condition | Used |
|---|---|
| Ağırlık | 71.5ton |
| Type | SOILMECSR80C |
| Engine | CATC13 |
| Güç(w) | 328 kW |