| İsim | Su tabağı |
|---|---|
| Malzeme | Q345 |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 377 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | Kelly Kılavuzu AF280 tipi |
|---|---|
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | q345 |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | Delme ucu B47K-22 3050 tipi |
|---|---|
| Uç Malzemesi | tungsten karbür |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Sertlik | Maksimum 1000Mpa |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| İsim | kare kelly bar |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| kullanım | Kazık temel Sondaj |
| Ambalaj bilgileri | Kutu |
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| İsim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 010 30 500 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Tip | Matkap burgu |
|---|---|
| paket | dava |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | çelik, yüksek kaliteli karbon çeliği |
| kullanım | temel kazık inşaatı |
| Tip | Matkap burgu |
|---|---|
| paket | dava |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | çelik, yüksek kaliteli karbon çeliği |
| kullanım | temel kazık inşaatı |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| Modle | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| En yüksek sondaj çapı ölçer | 2500mm |
| Base | Selfmade |
|---|---|
| Engine | Deutz |
| model | SR70 |
| Max Drilling Depth | 77m |
| Max Drilling Diammeter | 2500mm |
| Temel | KEDİ |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| model | AF150 |
| Maksimum Delme Derinliği | 55m |
| Maksimum Delme Çapı | 1500 mm |