| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat makine parçaları tek cidarlı matkap muhafazası fore kazık temel sondaj kazığı |
| OD | 800-2880mm |
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| Paket | Ayarlamak |
| Number of pieces | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Türü | Matkaplar |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Renk | Siyah |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| Türü | Döner sondaj cihazı SANY 280 |
| Güç tipi | Dizel |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Renk | Turuncu |
| Oem | available |
| OEM/ODM | Hoş geldin |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| Paket | adet |
| Parça Sayısı | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | kelly guide |
| Malzeme | 35Crmo |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | Kapak sürücüsü |
| Max Drilling depth | 75m |
| Maksimum Çap | OD 620-OD2500mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |