| kullanım | Temel Delme araçları eki |
|---|---|
| Ürün adı | Döner Tabla Kelly Burç Kelly Çubuk kelly çubuğu |
| Maksimum Delme Çapı | 2500 mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Malzeme | Q345B ,r27SiMn ,35CrMo özel ısıl işlem ile |
| name | drilling kelly bar |
|---|---|
| brand | customized |
| delivery time | 7days for 5set kelly bar |
| price | we are factory for kelly bar |
| color | customized |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn sondaj parçası için; 16Mn/35CrMo kelly çubuğu için; Q235 tremie borusu için |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Condition | 100%new |
| Name | Bauer style kelly bar customer color blue |
| Anavatan | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| isim | döner kazık kulesi için döner teçhizat yedek parça sondaj kelly bar |
| anahtar kelime | kelly bar kazık makinesi |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| uygulama | Yoğun kum, çakıl ve kayada sondaj için kazık kuleleri için |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly çubuğu 3-5 bölüm |
| Tip | Kilitleme/sürtünme/kombine kelly çubuğu |
| Uygun Kuleler | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları, Altı anahtar tasarım ve ithal malzemeli parçalar |
| kullanım | Kazık Makinası Sondaj Deliği İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 2000 mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |
| kullanım | Temel Delme Araçları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Temel Sondaj Aletleri Kelly Bar 4X13m Sondaj Ekipmanları için Soilmec SR60/SR40/SR518/R622HD /SR80 |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme |
| Delme derinliği | 20-120m |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Renk | Özelleştirilmiş, sarı veya özelleştirilmiş |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig,Rock drilling |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Product Name | Foundation Engineering Drilling Machine Interlocking And Frictional Rotary Drilling Rig Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Sondaj Derinliği | 40-120m |
| Borma çap ölçer | 600-3000mm |
| Kullanımı | Döner kazık teçhizatı eki |
|---|---|
| Product Name | Customized Drilling Tools Piling Rig Attachment Kelly Rod Kelly Bar BG28 OD419x4x19m |
| Türü | Bağlantılı / sürtünme / kombinasyonlu |
| Drilling Depth | 10-71m |
| Borma çap ölçer | 400-3000mm |