| Usage | Rotary Piling Rig Spares |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Sondaj Derinliği | 10-100m |
| Borma çap ölçer | 400-3000mm |
| Advange | Factory |
| Condition | New |
|---|---|
| Marka adı | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Pressure From | Interlocking , Friction, Combined |
| Condition | New |
|---|---|
| Marka adı | JTHL |
| Application | Work With Rotary Drilling Rig |
| Quality | Reliable Highest |
| Baskı yapmak | Birbirine geçen, sürtünme, birleştirilmiş |
| İsim | döner eklem |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlem ile |
| Tip | 20T 30T 40T 50T |
| Kullanmak | Kazık kazık ve Kelly çubuk ataşmanı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Ürün adı | Sondaj Rig Kelly Bar Kilitleme Kelly Bar |
|---|---|
| Birinci Bölüm Çapı | 440mm |
| Maksimum Delme Derinliği | 80 milyon |
| tork | 400kNm |
| kullanım | Kazık temel Sondaj Deliği Ekipman Yedekleri |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | Kare kafa |
| keyword | Square Head |
| for | kelly bar |
| Material | Carbon Steel |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Anahtar Kelime | Matkabı uzatma |
| for | kelly bar |
| Malzeme | Karbon çelik |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Material | Q345B |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kelly bar |
| Size | 377 406 440 470 508 |
| Ağırlık | 100 kg |
| Boyut | Özel Boyut |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Anahtar Kelime | Mimarmak |
| for | kelly bar |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Sondaj Derinliği | 60m |
| Drilling Diammeter | 3000mm |
| Processing type | Hot treatment and forging |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |