| kullanım | Temel Delme Araçları |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Temel Delme Araçları |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme |
| Delme Derinliği | 20-120m |
| Ürün Adı | Birbirine kelly bar |
|---|---|
| Drilling Depth | 50M |
| Borma çap ölçer | 2500mm |
| Processing type | Forging,Hot treatment and forging |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| İsim | Kelly Bar,Döner Sondaj Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Usage | High Speed Road Construction Piling Hole |
|---|---|
| Ürün Adı | OD368mm Rock Interlocking ve Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 60m |
| Maksimum Çap | 2500mm |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Enhancement Ring |
| material | 35CrMo |
| Garanti | 6 ay |
| Color | Customized |
| Malzeme | Özel ısıl işlem ile Q345b /27SIMN /35CRMO |
|---|---|
| Allpication | Foundation Drilling Hole |
| Good Name | Kelly Bar |
| Garanti | 1 yıl |
| After-sales service provided | Video technical support, Online support, Engineers available to service machinery overseas, Field maintenance and repair service, Field installation |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Garanti | 6 ay |
| Application | foundation pilling |
| Diğer adı | Bauer, Kelly çubuğunu kilitliyor. |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Türü | Birbirine geçme / sürtünme |
| Drilling depth | 20-120m |
| Malzeme | Özel ısı işlemi ile Q345b / 35CRMO |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Ürün adı | Kilitli Kelly çubuğu |
|---|---|
| Birinci Bölüm Uzunluğu | 14m |
| Garanti | 6 ay |
| Başvuru | temel boncuklanma |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |