| Ürün adı | Kelly Çubuk Kelly çubuk Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| eleman | 3 |
| Birinci Bölüm Uzunluğu | 14m |
| Garanti | 1 Yıl,6 ay |
| Uygulama | sonrası delik kazma makinesi, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 78m |
| Maksimum Çap | 2800mm |
| Kilit tipi | birbirine |
| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Döner Tabla Kelly Burç Kelly Çubuk |
| Delme Derinliği | 20-80m |
| Delme Çapı | 500-3000mm |
| Marka | Jietaihongli |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Ürün Adı | Teleskopik birbirine geçen Kelly Rod Rotary Sondaj Teçhizat Kelly Bar |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Borma çap ölçer | 400-3000mm |
| Advange | Factory |
| Malzeme | 60Si2Mn |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Ürün adı | Döner Sondaj Rig Kelly Bar için sönümleme yayı |
| Şart | 100% yeni |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Tüp malzemesi | Q345b /16mn /27Simn |
| Max Drilling Depth | 20-100M |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Renk | özel |
| Ürün adı | Matkap Makinesi Kilitleme Kelly Bar |
|---|---|
| Delme derinliği | 60m |
| Delme Çapı | 2500 mm |
| Başvuru | Kaya delme, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Teleskopik Kilitli Kelly Çubuk Döner Sondaj Rig Kelly Bar |
| Delme derinliği | 20-100m |
| Delme Çapı | 400-3000mm |
| avantaj | Fabrika |
| İsim | Kelly Kutusu artı 1m tüp |
|---|---|
| Malzeme | 35CrMo Özel ısıl işlem ile |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Döner Sondaj Makinesi |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Renk | özelleştirilmiş |