| Usage | interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Ürün Adı | Sürücü Bölümü |
| Max Drilling depth | OD30-1000mm |
| Max Diammeter | 1000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 60m |
| Outside Diammeter | 440mm |
| Kilit tipi | birbirine |
| Usage | Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Ürün Adı | Toprakmec Bauer Casagrande Tescer Mait döner Sondaj Teçhizatı Derin Vakfı Keleliye Kelly Barına İhti |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Borma çap ölçer | 400-3000mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Product Name | Telescopic Interlocking Kelly Bar Kelly Rod |
|---|---|
| Elementler | 3-5 |
| Max Drilling Depth | Up to 100M |
| En yüksek sondaj çapı ölçer | 3000 mm'ye kadar |
| Application | Drilling Rigs Spares ,Pile foundation pilling |
| Malzeme | Q345B /27SiMn /35CrMo Özel Isıl İşlemli |
|---|---|
| allpication | Toprak Katmanı Kazı Deliği |
| İyi isim | Rt-3 Sürtünmeli Kelly Bar |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Yurtdışında hizmet verecek mühendisler, Saha bakım ve onarım |
| kullanım | Temel Kazık Ekipman Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Kombine Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 59,5 m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| eleman | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| Ürün adı | Soilmec Bauer Casagrande Tescar Mait Döner Sondaj Rig Kelly Bar Kilitleme Derin Temel Gerekir |
|---|---|
| Delme Derinliği | 110m'ye kadar |
| Delme Çapı | 3000 mm'ye kadar |
| Ağırlık | 15000kg |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Ürün Adı | Özel dönen sondaj cihazı Kelly çubuğu bağlantılı |
| Drilling Depth | 30-100m |
| Borma çap ölçer | 400-3000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |