| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Teleskopik Kilitli Kelly Çubuk Döner Sondaj Rig Kelly Bar |
| Delme derinliği | 20-100m |
| Delme Çapı | 400-3000mm |
| Başvuru | Kaya delme, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Ürün Adı | birbirine kelly bar |
| Max Drilling depth | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Kilit tipi | Temel |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Product name | Kelly Bar damping spring |
| Condition | 100%new |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |
| Kullanımı | İnşaat Kazma Deliği |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| Elementler | 3/4/5 |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Usage | Construction Piling Hole |
|---|---|
| Product name | Foundation Kelly Bar |
| Lock Type | Foundation |
| Elements | 3/4/5 |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| kullanım | Temel Sondaj Deliği |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Kilitli Kelly çubuğu |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme |
| Delme Derinliği | 20-120m |
| kullanım | temel kazığı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme Derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly çubuğu |
| Delme Derinliği | 10-100m |
| Delme Çapı | 300-3000mm |
| avantaj | Fabrika |
| Name | Swivel joint |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlemle |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Kullanımı | Kurtuluş ve Kelly bar eki |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Type | Interlocking |
| Sondaj Derinliği | 20-120m |