| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün Adı | birbirine kelly bar |
| Max Drilling depth | 50m |
| Outside Diammeter | 419mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Rotary Piling Rig Spares Drilling Hole |
|---|---|
| Ürün Adı | Özel dönen sondaj cihazı Kelly çubuğu bağlantılı |
| Sondaj Derinliği | 30-100m |
| Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Application | Rock /Soil drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Ürün Adı | 4 bölüm Kelly barını birbirine taşıyan |
|---|---|
| Malzeme | yüksek kaliteli metal |
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Application | Foundation Drilling Hole |
| kullanım | Temel Sondaj Rig Sondaj Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD355/4/10m Kilitlemeli ve Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 35.5 |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Temel Fore Kazık |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 43m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
|---|---|
| eleman | 4 |
| Birinci Bölüm Uzunluğu | 16m |
| Garanti | 1 Yıl,6 ay |
| Basınç formu | birbirine kenetlenen |
| Ürün adı | Kelly Çubuk Kelly çubuk Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| eleman | 3 |
| Birinci Bölüm Uzunluğu | 14m |
| Garanti | 1 Yıl,6 ay |
| Uygulama | sonrası delik kazma makinesi, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| İsim | Sönümleme Kauçuk |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 740*620*60 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Tip | Müşteriye özel, birbirine kenetlenen veya sürtünmeli kelly bar, Kelly Bar |
| İsim | Kelly Bar,Döner Sondaj Rig Kelly Bar |
| Name | Water plate |
|---|---|
| Malzeme | Q345B |
| Application | rotary drilling rig kelly bar |
| Boyut | OD40-600mm |
| Weight | 40kg |