| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 49m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 43m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 89m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Ürün Adı | OD419X3 X12.5M Kilelle Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 34M |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly çubuğu |
| Maksimum Delme Derinliği | 80 milyon |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | birbirine kenetlenen |
| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maksimum Çap | 2900mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 78m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Kilit tipi | birbirine |
| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün Adı | birbirine kelly bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | Sürtünme Square Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maksimum Çap | 2500mm |
| Lock Type | Frictional |