| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD377/4/12m Kilitlemeli ve Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 46.5 |
| Maksimum Çap | 2000 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Döner Kazık Rig Sondaj |
|---|---|
| Ürün adı | 355 Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 1000 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD368mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 1800 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD368mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 60m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Tam Kilitleme |
| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünmeli Kelly Bar |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 89m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 52,5m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 54.5m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 54m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |