| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Rig, Kaya delme |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | birbirine kelly bar |
| Max Drilling depth | 31m-140m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | interlocking |
| Kullanımı | kazık inşaat |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 76m |
| Max Diammeter | 2600mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Name | Key Bar |
|---|---|
| Uç Malzemesi | 30CrMoTi |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs kelly bar |
| Türü | PC120 |
| Length | 1000mm |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | birbirine kelly bar |
| Max Drilling depth | 65m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 24m-118m |
| Maksimum Çap | 377 mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | birbirine kelly bar |
| Maksimum delme derinliği | 70m |
| Max Diammeter | 470mm |
| Lock Type | Interlocking |
| Ürün Adı | Kelly Bar birbirine Bağlantı 4 Element |
|---|---|
| Material | Special Heat Treatment Metal |
| Abrasion resistance | High |
| Lock Type | Interlock |
| Uygulama | Kaya katmanı kazma deliği |
| Product Name | OD355x4 x12m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Max Torque | 180kNm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 12m |
| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD368/4/9m Kilitlemeli ve Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 34.5 |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |