| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 101m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 54m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme Derinliği | 32m-150m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 86m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 69m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Product Name | Friction Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 70m |
| Maks. Döner | 280knm |
| eleman | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| İsim | Disk yay |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Tip | Disk |
| Uygulama | Bauer Kuleleri Kelly Barı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | Güçlendirmek |
|---|---|
| Malzeme | 35CrMo |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Rig, Kaya delme |
| Tip | Müşteriye özel, birbirine kenetlenen veya sürtünmeli kelly bar, Kelly Bar |