| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Uygulama | Temel sondaj deliği |
| Length | Up to 80M |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking kelly bar |
| Maksimum delme derinliği | 60m |
| Maksimum Çap | 1200 mm |
| Lock Type | interlocking kelly bar |
| Ürün Adı | İnşaat Asansörü Ortak Kelly Bar |
|---|---|
| Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 70M |
| Max Torque | 480kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares |
| Ürün Adı | OD394 x4 x16m birbirine geçen Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 59.5M |
| Maks. Döner | 280knm |
| Element | 4 |
| The First Section Length | 16m |
| Product Name | OD419x3 x12.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Maksimum delme derinliği | 34m |
| Max Torque | 150kNm |
| Element | 3 |
| The First Section Length | 12.5m |
| Ürün Adı | OD355x4x12m Kilitli Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 43M |
| Maks. Döner | 180knm |
| Element | 4 |
| İlk bölüm uzunluğu | 12m |
| kullanım | Döner Kazık Rig Sondaj |
|---|---|
| Ürün adı | OD560mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Kombine Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |
| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |