| Product Name | Drill Machine Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Drilling Depth | 60M |
| Borma çap ölçer | 2500mm |
| Application | Rock drilling,Large caliber pile foundation pilling |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
|---|---|
| Product Name | Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Material | Seamless Steel Tube |
| Abrasion resistance | Very High |
| Kilit tipi | Çok katlı |
| Ürün Adı | Çok Kilitli Döner Sondaj Teçhizat Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | Q345B/16Mn /27SiMn |
| Maksimum delme derinliği | 20-100m |
| Max Drilling Diammeter | 400-3000mm |
| Color | Customized |
| Product Name | Jietaihongli Kelly Bar |
|---|---|
| Tube Material | High Quality Seamless Steel Tube |
| Max Drilling Depth | 58.5M |
| Maks. Döner | 260kNm |
| Usage | Rotary Piling Drilling Hole Rig Spares Kelly Bar |
| Product Name | OD406 x4 x16.5m Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Max Drilling Depth | 61.5M |
| Maks. Döner | 200kNm |
| Element | 4 |
| İlk bölüm uzunluğu | 16.5m |
| kullanım | Döner Kazık Rig Sondaj |
|---|---|
| Ürün adı | OD394mm Kaya Kilitleme ve Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD419mm Kaya Kilitlemeli ve Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 50m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Boru türü | Mühürlü Yuvarlak Çelik Boru |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD406mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 70m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Tam Kilitleme |
| kullanım | Kazık Makinası Sondaj Deliği İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 2000 mm |
| Kilit tipi | Kilitleme ve Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 51,5 m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |