| Malzemeler | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn sondaj parçası için; 16Mn/35CrMo kelly çubuğu için; Q235 treme borusu iç |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| kullanım | Yüksek Hızlı Yol İnşaatı Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | OD482 mm Kaya Kilitleme ve Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 100m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Tam Kilitleme |
| kullanım | İnşaat Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Kilitli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 30m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Kilit tipi | kilitleme |
| İsim | Bauer tipi Kelly Kutusu 200*200 |
|---|---|
| Malzeme | 35CrMo Özel ısıl işlem ile |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Döner Sondaj Makinesi |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Renk | özelleştirilmiş |
| İsim | Terminal Ortak |
|---|---|
| Malzeme | 35CrMo |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Rig, Kaya delme |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Renk | özel |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Garanti | 1 yıl, kullanılamıyor, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Renk | özel |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |