| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Piling Rig Spares Telescopic Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| Kullanımı | Döner kazık teçhizatı Kelly Rod |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Türü | Bağlantılı / sürtünme / kombinasyonlu |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Borma çap ölçer | 600-3000mm |
| İsim | Kaya delme araçları diş tutucu döner sondaj kulesi kazık kulesi kelly bar yedek parça B47K |
|---|---|
| paket | Kutu |
| Parça sayısı | 400 adet |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Adı | Dönen yatak |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Türü | veya Müşteriye Özel |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
| Type | or Customerized, Bucket Teeth, interlocking or friction kelly bar, Kelly Bar, bucket bits for drilling |
| Uygun Yükleme | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Yerel Hizmet Konumu | Malezya, Filipinler |
| İsim | Terminal Ortak |
|---|---|
| Malzeme | 35CrMo |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Rig, Kaya delme |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | sr150 sr200 sr238,sr285 sr405 birbirine kenetlenen kelly bar Bauer Soilmec IMT XCMG SANY ZOOMLION SA |
| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj biti için Q345b, 35CRMO, 27Simn, 16mn; Kelly Bar için 16mn/35CRMO; Tremie borusu için Q235 |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Ürün Adı | SR150 SR200 SR238, SR285 SR405 Kişme Kelly Bar Bauer Toprakmec IMT XCMG Sany Zoomlion Sanward |