| Type | interlocking / friction kelly bar/combined kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Interlocking Kelly Bar Rotary Drilling Rig Kelly Bar OD470x4x17m |
| Sondaj Derinliği | 30-110m |
| Bölüm Sayısı | 3-6 bölümler |
| Color | Customized |
| kullanım | Temel Kazık Deliği |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 10-120m |
| Maksimum Çap | 500-3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 83m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 63m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Usage | Foundation Pile Hole |
|---|---|
| Ürün Adı | Vakıf Mühendisliği Sondaj Makinesi Kilitleme ve Sürtünme Döner Sondaj Teçhizatı Kelly Bar 4x15m |
| Type | Interlocking / Frictional/combined |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Drilling Diammeter | 600-3000mm |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Ürün Adı | Döner sondaj cihazı Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Borma çap ölçer | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| kullanım | Döner Kazık Makinası Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | İnşaat Sondaj Aletleri Kalite Garantisi Kelly Bar |
| Tip | Kilitleme / Sürtünme/kombine |
| Delme Derinliği | 40-120m |
| Delme Çapı | 600-3000mm |
| Usage | Foundation Construction Equipment Spares |
|---|---|
| Ürün Adı | Döner sondaj cihazı Kelly Bar OD440mm |
| Drilling Depth | 20-100m |
| Borma çap ölçer | 500-3000mm |
| Torque | 100-500kNm |
| kullanım | temel kazığı |
|---|---|
| Ürün adı | sürtünme kelly çubuğu |
| Maksimum Delme Derinliği | 69m |
| Maksimum Çap | 1500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Name | Bearing |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Size | OD200-2000mm |
| Ambalaj bilgileri | ahşap kasa |