| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| kullanım | Bauer ,Soilmec IMT Mait Casagrande Liebherr ,,, |
| Kelly kutu boyutu | 130*130mm ,150*150mm,200*200mm,250*250mm |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 63m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 89m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 40m |
| Maksimum Çap | 2500 mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| uygulama | Yoğun kum, çakıl ve kayada sondaj için kazık kuleleri için |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly çubuğu 3-5 bölüm |
| Tip | Kilitleme/sürtünme/kombine kelly çubuğu |
| Uygun Kuleler | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları, Altı anahtar tasarım ve ithal malzemeli parçalar |
| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Ürün Adı | Kum / Çakıl / Kaya Katmanı Drilling için Kelly Bar ve Sürtünme Kelly Bar |
| Türü | Birbirine geçme / sürtünme |
| Drilling depth | 20-120m |