| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| garanti | 6 ay |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Malzeme | Q345B,16Mn sondaj ucu için; Kelly çubuğu için 16Mn/35CrMo; Tremi borusu için Q235 |
|---|---|
| Ürün Adı | BG36 Döner Sondaj Parçaları Sondaj Aracı Kelly Bar |
| Başvuru | kazıklı temel boncuklanması |
| Tip | veya Müşteriye Özel, birbirine kenetlenen veya sürtünmeli kelly çubuğu |
| Sondaj derinliği | 24-75m |
| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly Bar 3-5 bölüm |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları, Altı anahtarlı tasarım ve ithal malzemelerle parçalar |
| uygulama | Yoğun kum, çakıl ve kayada sondaj için kazık kuleleri için |
|---|---|
| Kelly bölümleri | Kelly çubuğu 3-5 bölüm |
| Tip | Kilitleme/sürtünme/kombine kelly çubuğu |
| Uygun Kuleler | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr, Casagrande ve daha fazlası... |
| Garanti | 6 ay |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| kullanım | Temel Yığını |
|---|---|
| Ürün adı | Sürtünmeli Kelly Bar |
| Maksimum Delme derinliği | 101m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Ürün adı | Kare Kelly Bar |
|---|---|
| eleman | 3 |
| Birinci Bölüm Uzunluğu | 9m |
| Garanti | 1 Yıl,6 ay |
| Uygulama | sonrası delik kazma makinesi, Büyük kalibreli kazık temel boncuklanma |
| garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Delme ucu için Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn; |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği,Çevrimiçi destek,Yurtdışındaki makinelere hizmet verecek mühendisler,Saha bakım |
| Ürün adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly bar matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |