| Name | Swivel joint |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlemle |
| Type | 20T 30T 40T 50T |
| Kullanımı | Kurtuluş ve Kelly bar eki |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Hizmet | OEM ODM, OEM Hizmeti, Özelleştirilmiş OEM, Özel Çizim, Üretici |
| Ürün Adı | Gövde |
| Başvuru | Temel Kazma Deliği |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut, OEM Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Q355D |
|---|---|
| hizmet | OEM Hizmeti, Özelleştirilmiş OEM, Üretici |
| Ürün Adı | gövde adaptörü |
| Başvuru | sıkılmış temel inşaatı |
| Sona ermek | parlatma |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| İşleme Süreci | Dövme / kaynak |
| tip | Çift duvar / tek duvar |
| Teçhizat Markası | SANY / XCMG / Bauer / Soilmec / Mait /Liebherr |
| Uzunluk | 1-6m |
| Ürün Adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Maksimum hidrolik silindir stoku | 180mm |
| Kazık çapı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Q355d |
|---|---|
| hizmet | OEM ODM, Özelleştirilmiş OEM |
| Ürün Adı | vakıf Döküm |
| Yüzey İşlem | parlatma, boyama |
| Sertifika | ISO9001 (2000) |