| Menşe Yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | SR220 OD445 kelly bar İnşaat Makine Parçaları kilitleme sütunu |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Malzeme | tungsten karbür, 42Crmo |
|---|---|
| Başvuru | temel yığını |
| Sertlik | 45-55HRC |
| Durum | % 100 Yeni |
| OEM | Mevcut |
| Type | Core barrel |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | customized |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Kullanım | Yüksek hızlı yol inşaatı kazık deliği |
|---|---|
| Ürün Adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 120m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit Tipi | Sürtünme Kelly Bar |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 78m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Kilit tipi | birbirine |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Alloy steel |
| keyword | single wall casing series |
| Ambalaj bilgileri | müşteri gerekli |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction equipment |
| Material | Q345B |
| keyword | single wall casing series |
| Renk | Sarı |
| Kullanım | temel yığını |
|---|---|
| Ürün Adı | sürtünme kelly çubuğu |
| Maksimum delme derinliği | 54m |
| Maksimum Çap | 1500mm |
| Kilit Tipi | Sürtünme |
| Kullanım | Temel Fore Kazık |
|---|---|
| Ürün Adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 43m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit Tipi | Sürtünme |
| Kullanım | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Ürün Adı | kilitli kelly çubuğu |
| Maksimum delme derinliği | 80m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit Tipi | Kilitleme |