| Kullanım | temel yığını |
|---|---|
| Ürün Adı | Sürtünme Kelly Bar |
| Maksimum delme derinliği | 63m |
| Maksimum Çap | 3000mm |
| Kilit Tipi | Sürtünme |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Kilit tipi | Sürtünme |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Q355d |
|---|---|
| hizmet | OEM ODM, Özelleştirilmiş OEM |
| Ürün Adı | vakıf Döküm |
| Yüzey İşlem | parlatma, boyama |
| Sertifika | ISO9001 (2000) |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | Kapak sürücüsü |
| Max Drilling depth | 75m |
| Maksimum Çap | OD 620-OD2500mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Başvuru | Temel Kazık |
|---|---|
| Matkap Çapı | 600-2500 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| OEM/ODM | Mevcut |
| Kalınlık | 16-30mm |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Makine Türü | Sondaj ekipmanı |
| Sertifika | ISO9001 |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | Turgor silindiri |
| Anahtar Kelime | Turgor silindiri |
| for | undercarriage |
| Weight | 40kg |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat makine parçaları tek cidarlı matkap muhafazası fore kazık temel sondaj kazığı |
| Anahtar kelime | Tek duvar tek sıra muhafaza serisi sıkılmış kazık |
| İçin | Sıkkın yığın |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat makine parçaları tek cidarlı matkap muhafazası fore kazık temel sondaj kazığı |
| Malzeme | Q355B |
| hizmet | Üretici |
| Başvuru | temel boncuklanması |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |