| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Q355d |
|---|---|
| hizmet | OEM ODM, Özelleştirilmiş OEM |
| Ürün Adı | vakıf Döküm |
| Yüzey İşlem | parlatma, boyama |
| Sertifika | ISO9001 (2000) |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Q355d |
|---|---|
| hizmet | OEM ODM, Özelleştirilmiş OEM |
| Ürün Adı | vakıf Döküm |
| Yüzey İşlem | parlatma, boyama |
| Sertifika | ISO9001 (2000) |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| eleman | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Uygulama | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| Ürün Adı | Kelly Rod Kelly çubuğu Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Öğe | 3 |
| İlk bölüm uzunluğu | 14m |
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Başvuru | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |
| Ürün Adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Maksimum hidrolik silindir stoku | 180mm |
| Kazık çapı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |
| Menşe Yeri | Shandong, Çin |
|---|---|
| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| İsim | Döner Mafsal |
| Bölüm Sayısı | 3/4/5 |
| Malzeme | 35Crmo |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| İlk bölüm uzunluğu | 14 dakika |
| Warranty | 6 months |
| Application | foundation pilling |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |
| Product Name | Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| The First Section Length | 14m |
| Garanti | 6 ay |
| Application | foundation pilling |
| Diğer adı | Bauer, Kelly çubuğunu kilitliyor. |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
|---|---|
| Ürün Adı | Bauer standart Dikişsiz Çelik Kaplin Kazık Borusu Çift Duvar Muhafaza Bağlantısı kazık kulesi inşaat |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Product Name | Interlocking Mechanical Kelly Bar OD406 X4X15m |
|---|---|
| Drilling Depth | Up to55m |
| Drilling Diammeter | Max 3000mm |
| Use | deep foudation,road,bridges |
| Ambalaj bilgileri | Çelik Palet ve Alüminyum Film ile Paketlenmiş |