| Kullanımı | Temel Fore Kazık İnşaatı |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maksimum Çap | 2900mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Diğer Tip | B47K20H, B47K19H, B47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Boyut | Özel Boyut |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Anahtar Kelime | Mimarmak |
| for | kelly bar |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Ürün Adı | Yapı ekipmanı |
| Material | Alloy steel |
| Anahtar Kelime | tek cidarlı kasa serisi |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri Gerekli |
| Ürün Adı | vakıf Döküm |
|---|---|
| Yüzey İşlem | parlatma, boyama |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Q355d |
| Sertifika | ISO9001 (2000) |
| hizmet | OEM ODM, Özelleştirilmiş OEM |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Renk | Sarı, mavi, özelleştirilmiş, beyaz |
| Sertifika | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Ürün Adı | kazık kırıcı, kazık kırıcı, kazık kesici, kaya kırıcı |
|---|---|
| Maksimum hidrolik silindir stoku | 180mm |
| Kazık çapı | 1700-1850mm |
| Maksimum matkap çubuğu basıncı | 690KN |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 12-50T |
| İsim | Döner Mafsal |
|---|---|
| Malzeme | dövme alaşımlı çelik/35 CrMo Özel ısıl işlemle |
| tip | 20T 30T 40T 50T |
| Kullanmak | Kurtuluş ve Kelly bar eki |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |