| Adı | Yükleme |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| Adı | Dönen yatak |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Türü | veya Müşteriye Özel |
| İsim | sönümleme yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2mn |
| Yükseklik | 410mm |
| Ağırlık | 70kgs |
| Başvuru | Bauer Toprakmec Mait IMT döner Sondaj Teçhizatı |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Uygulama | Bauer Toprakmec Mait IMT döner Sondaj Teçhizatı |
| tip | Mermi dişleri olan Çekirdek Namlu |
|---|---|
| Başvuru | çakıl temeli |
| Malzeme | Q355D |
| Kullanım | Döner matkap |
| Özellik | sert zemine uygun |
| tip | Mermi dişleri olan Çekirdek Namlu |
|---|---|
| Başvuru | çakıl temeli |
| Malzeme | Q355D |
| Kullanım | Döner matkap |
| Özellik | sert zemine uygun |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Uygulama | Temel sondaj deliği |
| Length | Up to 80M |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Product name | damping spring for Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Durum | %100 yeni |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri |
| Ürün Adı | Tremi Borusu |
|---|---|
| Material | Q235B |
| Çapraz | 8''10''12 '' |
| Application | Contrete Pour construction |
| Çapa | 300 mm'ye kadar |
| İsim | sönümleme yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2mn |
| Başvuru | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinası |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Yükseklik | 480mm |