| Kullanım | Temel sondaj araçları |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Temel sondaj araçları |
| tip | Birbirine geçme / sürtünme |
| Sondaj derinliği | 20-120m |
| İsim | Terminal Bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme | 35Crmo |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Color | customized |
| İsim | Sondaj aletleri kaya kovası |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Çapa | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Dişler | Kurşun dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçları |
| İsim | Terminal Bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme | 35Crmo |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj biti için Q345b, 35CRMO, 27Simn, 16mn; Kelly Bar için 16mn/35CRMO; Tremie borusu için Q235 |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Ürün Adı | Kazık için Bauer Tipi kilitli kelly çubuğu matkap |
| Başvuru | Temel Fore delik ekipmanları |
| İsim | Terminal Bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme | 35Crmo |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Boyut | 355 406 470 508 kelly bar ihtiyacı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Kullanım | Döner kazık teçhizatı eki |
|---|---|
| Ürün Adı | İnşaat Delme Aletleri Kalite Garantisi Kelly Bar |
| tip | Bağlantılı / sürtünme / kombinasyonlu |
| Sondaj derinliği | 40-120m |
| Borma çap ölçer | 600-3000mm |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Ürün Adı | Kilitli ve Sürtünmeli Kelly Bar |
|---|---|
| Öğe | 4 |
| İlk bölüm uzunluğu | 13m |
| Garanti | 1 Yıl, 6 ay |
| Başvuru | Post delik kazma makinesi,Büyük kalibreli yığın temel yığınlama |