| Türü | Matkaplar |
|---|---|
| Package | SET |
| Parça Sayısı | 1 |
| Material | Q345B |
| Renk | Herhangi başka renkler |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Uygulama | Temel sondaj deliği |
| Length | Up to 80M |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B |
| Ambalaj bilgileri | özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 8 gün |
| İsim | sönümleme yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2mn |
| Yükseklik | 500 mm |
| Ağırlık | 71KG |
| Başvuru | Bauer Toprakmec Mait IMT döner Sondaj Teçhizatı |
| tip | Matkaplar |
|---|---|
| Paket | ayarlamak |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Renk | Herhangi başka renkler |
| Kullanımı | Döner kazık teçhizatı Kelly Rod |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Türü | Bağlantılı / sürtünme / kombinasyonlu |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Borma çap ölçer | 600-3000mm |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj parçası için 16Mn; kelly çubuğu için 16Mn/35CrMo; treme borusu için Q235 |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Başvuru | Bauer Sany XCMG Döner Sondaj Teçhizatı, Kaya Sondajı |
| İsim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım çelik |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Boyut | 010 30 500 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | Rulman |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım çelik |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Boyut | 124-25-630 |
| tip | veya Müşteriye Özel |