| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Pulley wheel piling rig bore hole rotary drilling rig construction machine spares upper mast |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Renk | özel |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik destek,Online destek,Yurtdışında makine servisine sunulan mühendisler,Field bakım ve on |
| Name | Key board for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| İsim | İkinci El Kazık Makinası |
|---|---|
| Delme Derinliği | 58000(MM) |
| Ağırlık | 78T |
| Makine tipi | SR80C |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Motor | Weichai |
| Max Drilling Depth | 62M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Zoomlion |
| Türü | Çekirdek varil |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | Yellow |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | orange |
| OEM | Kullanılabilir |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Rock bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | black |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Malzeme | dökme demir |
|---|---|
| application | machinery |
| Nominal basınç | 31,5 MPa |
| Oem | available |
| uygulama katmanı | Toprak, Toprak, Kaya, Kil, Çamur vb. |
| Type | Rock auger |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kullanılabilir |
| Oem/odm | Welcome |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Ürün Adı | Düz Burgu |
| Maksimum delme derinliği | 70m |
| OD | 1600mm |
| Teeth Number | 6 |