| Uygulama | Temel delme ekipmanları |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| En yüksek sondaj çapı ölçer | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Tip | Matkaplar |
|---|---|
| İsim | Burgu kovası |
| Renk | Özelleştirilebilir renkler |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Application | Foundation Drilling Hole Machine |
|---|---|
| Motor | CAT |
| Drilling Depth | 20m-75m |
| Borma çap ölçer | 400mm-2500mm |
| Brand | CRRC |
| Uygulama | Temel sondaj deliği |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Marka | Toprağı |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Maksimum delme derinliği | 60m |
| Max Drilling Diammeter | 1600mm |
| Marka | Toprağı |
| Application | Foundation Drilling Hole Equipment |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 60M |
| Max Drilling Diammeter | 2000mm |
| Brand | Soilmec |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Malzeme | Sondaj parçası için 16Mn; kelly çubuğu için 16Mn/35CrMo; treme borusu için Q235 |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| İsim | Delme aletleri |
|---|---|
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 | Q355C |
| Başvuru | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| Adı | delme aletleri |
|---|---|
| Material | Q355C |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Kelly Box | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kasa |
| İsim | İkinci El Kazık Makinası |
|---|---|
| Delme Derinliği | 30-60 |
| Ağırlık | 50 ton |
| Makine tipi | XR220 |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |