| Malzeme | Q355C |
|---|---|
| Kelly Kutusu | 120x120mm, 150x150mm, 200x200mm, 250x250mm |
| İsim | Kazık Makineleri için Döner Sondaj Ekipmanı Temel Sondaj Belling Kovası delik çapını genişletir |
| Özellik | matkap derinliğini ayarlayın ve sıkın |
| Ambalaj bilgileri | müşteri |
| Uygulama | Temel Sondaj Deliği |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| Maksimum Delme Derinliği | 50 milyon |
| Maksimum Delme Çapı | 1500 mm |
| Marka | Soilmec |
| İsim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinesi |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Yükseklik | 480mm |
| İsim | Delme aletleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355C |
| çap | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1500mm, 1600mm, |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane kazık kuleleri Kelly Bar |
| Diş | kaya uçları/kum uçları/sroller uçları/ocaklar/pilot uçları |
| Tip | Matkaplar |
|---|---|
| paket | dava |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Kelly Kutu Boyutu | Opsiyonel, 200x200mm, 150x150mm veya 130x130mm, vb. |
| Tip | Matkaplar |
|---|---|
| paket | dava |
| Parça sayısı | 1 |
| Malzeme | yüksek kaliteli karbon çeliği |
| Kelly Kutu Boyutu | Opsiyonel, 200x200mm, 150x150mm veya 130x130mm, vb. |
| Adı | Sondaj biti B47K Tipi |
|---|---|
| Tip Material | tungsten carbide |
| Uygulama | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane yükleme teçhizatları Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| En yüksek sondaj çapı ölçer | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| Başvuru | Temel Sondaj Deliği |
|---|---|
| Motor | KEDİ |
| Maksimum Delme Derinliği | 50 milyon |
| Maksimum Delme Çapı | 1500 mm |
| Marka | Soilmec |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| En yüksek sondaj çapı ölçer | 1500mm |
| Brand | Soilmec |