| Uygun Marka | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Adı | pompa |
| material | CAST IRON |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Material | cast iron |
|---|---|
| Marka | Rexroth |
| condition | Good |
| Adı | kazık kulesi yedek parçaları Planet güneş dişli kutusu redüktörü |
| Application | main winch rotary drilling rig |
| İsim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinesi |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Yükseklik | 480mm |
| İyi isim | kurşun diş |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Alaşım fasulye |
| Malzeme | 40Kr |
| Başvuru | kaya burgu / kaya kovası |
| Tip | Düz dişler ve mermi dişleri, makaralı bit |
| İsim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Ağırlık | 70kg |
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Avantaj | Yüksek kalite ve fabrika fiyatları |
| Yükseklik | 410mm |
| İsim | Sönümleme Yayı |
|---|---|
| Malzeme | 60Si2Mn |
| Yükseklik | 410mm |
| Ağırlık | 70kg |
| Uygulama | Bauer Soilmec Mait IMT Döner Sondaj Makinesi |
| Durum | Kullanılmış |
|---|---|
| Weight | 48T |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Engine | CAT |
| Max Drilling Depth | 50M |
| Max Drilling Diammeter | 1500mm |
| Brand | Soilmec |
| İsim | C31 kaya teknolojisi |
|---|---|
| Uç Malzemesi | tungsten karbür |
| Uygulama | Sondaj kovası sondaj burgu |
| İşlem Türü | dövme |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |
| İsim | kaya Delme ucu |
|---|---|
| Uç Malzemesi | tungsten karbür |
| Uygulama | Sondaj kovası sondaj burgu |
| İşlem Türü | dövme |
| Diş | Mermi dişleri/kaya uçları, kum uçları, silindir uçları, ocaklar, pilot uçlar |